Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Після «коронавірусної перерви» театр опери та балету запрошує на Гала-концерт

Після «коронавірусної перерви» театр опери та балету запрошує на Гала-концерт
51329 ПЕРЕГЛЯДІВ

47-й театральний сезон відкриється прем`єрною виставою «Love opera» за участю солістів опери та симфонічного оркестру. Глядачі мають дотримуватися нових правил відвідування. Про це повідомляє пресслужба театру опери та балету на своїй сторінці у соцмережі. 

Театральний сезон в оперному театрі відкриється 15 жовтня. Останній місяць колектив театру перебував на карантині через захворювання кількох співробітників, а поціновувачі класичної музики терпляче чекали на відкриття нового сезону. Відкриється він великим Гала-концертом 15 жовтня о 19.00. Задля безпеки глядачів відкритий онлайн-продаж квитків.

У театрі зазначають, що під час відвідування слід дотримуватися нових правил. При вході до театру буде здійснюватися температурний скринінг усіх відвідувачів. У разі підвищеної температури глядач має негайно залишити приміщення. У глядацькій залі місця розташовані з дотриманням соціальної дистанції. Заборонено самостійно змінювати місце. Своє захоплення глядачі мають висловлювати тільки оплесками, без криків «браво». Заборонено також дарувати квіти артистам.

Теги: театр Опери та балету, Дніпро,гала-концерт,відвідувачі,карантин,новий сезон
Автор: d1dpua

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення