Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Через начальника одного з постів Дніпропетровської митниці державі завдано збитків на мільйон гривень

Через начальника одного з постів Дніпропетровської митниці державі завдано збитків на мільйон гривень
38596 ПЕРЕГЛЯДІВ

Посадовець отримував хабарі за митне оформлення зернової продукції сумнівного походження. За зловживання службовим становищем для одержання неправомірної вигоди йому загрожує позбавлення волі на строк до 6 років. Про це повідомляє пресслужба Державного бюро розслідувань.

Слідчі ДБР повідомили про підозру начальнику одного з митних постів Дніпропетровської митниці, який «підзаробляв» тим, що надавав вказівки щодо здійснення митного оформлення зернової продукції сумнівного походження. Заробляючи на приватних підприємствах, що сплачували йому за послуги, одночасно завдав своїми діями збитків державі на понад мільйон гривень.

«Посадовцю повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем з метою одержання неправомірної вигоди, що спричинило тяжкі наслідки», — повідомляють у ДБР.

Наразі митнику загрожує позбавлення волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років. А ще штраф від 8500 до 17 000 гривень.

Теги: зловживання,посадовець,Дніпропетровська митниця,неправомірна вигода
Автор: d1dpua

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення