Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Кривому Розі завершився підземний шахтарський страйк

У Кривому Розі завершився підземний шахтарський страйк
32772 ПЕРЕГЛЯДІВ

На поверхню піднялися 19 гірників та дві жінки сигналістки. Акція протесту тривала 43 доби, повідомив голова Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець.

Завершився підземний страйк на шахті «Жовтнева» Криворізького залізорудного комбінату. За словами Михайла Волинця, перемовини між протестувальниками та адміністрацією КЗРК, які проходили 15 жовтня, закінчилися позитивно — угоду підписано.

Підземний протест тривав 43 доби, розпочався він 2 вересня зі шахти «Жовтнева», потім до 12 протестувальників приєдналися гірники ще трьох копалень — «Тернівська», «Гвардійська», «Батьківщина». Шахтарі вимагали підвищення зарплат та покращення умов праці.

Але ця історія ще не закінчена — 16 жовтня у Жовтневому районному суді Кривого Рогу розпочнеться розгляд справи за позовом ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат» до 10 шахтарів, які брали участь в акції протесту.

Теги: шахтарі,Кривий Ріг,КЗРК,перемовини,страйк,завершився
Автор: d1dpua

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення