Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Дніпрі під час будівництва нового дому знайшли фрагменти підземель

У Дніпрі під час будівництва нового дому знайшли фрагменти підземель
34753 ПЕРЕГЛЯДІВ

Історики припускають, що це рештки погребів, яких було багато під старовинними будинками дореволюційних часів. Колись в районі вулиці Ламаної існував цілий квартал таких невеликих будинків, повідомляє на своїй сторінці в соцмережі історик та краєзнавець Артем Костюк.

До Артема звернувся небайдужий дніпрянин, який показава кілька цікавих фото з будівельного майданчика на вулиці Ламаній у центрі Дніпра.
«Мене зацікавило, що там знайшли, виймаючи ґрунт, — йдеться у дописі. — На фото, знятого з верхніх поверхів сусіднього будинку, видно фрагменти підземель. Я вже стикався з подібним, тож, перше, що спало мені на думку, це — звичайний погреб».

Вже на місці, побачивши все своїми очима, Артем переконався, що був правий, і це — старовинні погреби, що були розташовані під невеликими дореволюційними будинками, яких тут був цілий квартал. Через три метри від входу — глуха стіна, а між арками видно щось на кшталт несучої стіни будинку.
Наразі знахідкою зацікавилось управління з питань охорони культурної спадщини ДМР.


Теги: рештки, старовинна будівля, Дніпро,будівельний майданчик
Автор: d1dpua

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення