Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Дніпрі розпочалося навчання волонтерів, які допомагатимуть рятувальникам

У Дніпрі розпочалося навчання волонтерів, які допомагатимуть рятувальникам
36148 ПЕРЕГЛЯДІВ

Метою навчань є якісна підготовка волонтерів до взаємодії з державною службою України з надзвичайних ситуацій. Рятувальники впевнені, що багатьох жертв можна уникнути, якщо поруч будуть ті, хто знатиме, як надати першу допомогу. Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.

Головним управлінням спільно з представниками Всеукраїнського тренінгового центру «Aid brothers» 4-го та 5-го листопада на базі підрозділів ДСНС Дніпропетровщини, організовано проведення курсу «Волонтер ДСНС».

Заняття розпочалися на території аварійно-рятувального загону спеціального призначення. Під час заходу волонтери будуть ознайомлені з нормативними та законодавчими документами взаємодії волонтерів та ДСНС. Також, присутні пройдуть заняття з первинної підготовки пожежного-рятувальника та навчаться порядку дій при використанні первинних засобів пожежогасіння.

Теги: волонтери,навчання,ДСНС, Дніпропетровщина,рятувальники,допомога,взаємодія
Автор: d1dpua

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення