Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Дніпрі відбулася аварія, є потерпілі

У Дніпрі відбулася аварія, є потерпілі
51859 ПЕРЕГЛЯДІВ

21 листопада, а саме сьогодні, на Набережній перемоги біля Мерефо-Херсонського мосту відбулася аварія. В дорожньо-транспорту пригоду потрапило три автівки.

Всі легкові авто рухалися в одному напрямку. Відомо, що водій Volkswagen повертав до автосалону і в нього врізався Renault. Hyundai, який їхав за ними, вилетів на зустрічну смугу, щоб не трапилося зіткнення.
В результаті найбільше постраждав водій Volkswagen, йому знадобилася госпіталізація. Після аварії чоловік пожалівся на сильні болі в районі шийного відділу хребта, а також на болі в серці. Іншим учасникам ДТП госпіталізація не знадобилася. Зараз на місці працюють правоохоронці, виясняють справжні обставини ДТП.
Як виявилося, один із водіїв був на літній резині, тому йому важче було впоратися з керуванням. Ситуація на даний момент виясняється.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео