Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Дніпрі відбулася аварія, є потерпілі

У Дніпрі відбулася аварія, є потерпілі
44659 ПЕРЕГЛЯДІВ

21 листопада, а саме сьогодні, на Набережній перемоги біля Мерефо-Херсонського мосту відбулася аварія. В дорожньо-транспорту пригоду потрапило три автівки.

Всі легкові авто рухалися в одному напрямку. Відомо, що водій Volkswagen повертав до автосалону і в нього врізався Renault. Hyundai, який їхав за ними, вилетів на зустрічну смугу, щоб не трапилося зіткнення.
В результаті найбільше постраждав водій Volkswagen, йому знадобилася госпіталізація. Після аварії чоловік пожалівся на сильні болі в районі шийного відділу хребта, а також на болі в серці. Іншим учасникам ДТП госпіталізація не знадобилася. Зараз на місці працюють правоохоронці, виясняють справжні обставини ДТП.
Як виявилося, один із водіїв був на літній резині, тому йому важче було впоратися з керуванням. Ситуація на даний момент виясняється.

Автор: d1dpua

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення