Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Як комунальники Павлограда зустрінуть перший сніг?

Як комунальники Павлограда зустрінуть перший сніг?
50806 ПЕРЕГЛЯДІВ

Жителі Павлограда зустріли перший сніг вже у ніч на 22 листопада. Найбільше цьому явищу зраділи діти. Минулого року ця подія відбулася дещо пізніше – 3 грудня. Місцями сніг зустрічається просто на зеленому листі. Про готовність комунальників до зустрічі зими, можна дізнатися на сторінках Facebook.
Про це згадує директор КП « Затишне місто »Василь Кориневский: «Буде задіяно від 10 до 15 одиниць техніки, в залежності від погоди. Шлаку гранульованого - 800-900 т, пісок - близько 1300 т, зольний шлак - в районі 500 т. Техніка справна, підготовлена, перевірена ».
Завдяки державі, яка надає підтримку комунальним підприємствам, у своєму розпорядженні працівники мають спецодяг та теплий куток для обіду, необхідну техніку, дорожні матеріали (пісок, сіль, кам’яні висівки тощо) . Задля благоустрою населення, безпеки автомобілістів, праця комунальних служб нерідко буває цілодобовою. Хоча оплата праці є дуже низькою.
Через низьку температуру повітря сніг не розтанув, проте вже завтра спостерігатимемо потепління.
Комунальники мають надію на ще теплі осінні дні, що зима ще затримається в дорозі і буде більше часу для підготовку до зимового періоду.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення