Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

На Донеччині викрито схему ухилення від сплати податків на суму понад 8 млн грн

На Донеччині викрито схему ухилення від сплати податків на суму понад 8 млн грн
34232 ПЕРЕГЛЯДІВ

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури слідчими ГУ ДФС у Донецькій області здійснюється досудове розслідування за фактом ухилення підприємством реального сектору економіки від сплати податків у великих розмірах (ч. 3 ст. 212 КК України).


Досудовим розслідуванням встановлено, що упродовж 2017-2020 років службові особи одного з суб’єктів господарювання задля власного збагачення налагодили канал з продажу вогнетривкої глини, яку реалізовували підприємству-нерезиденту за ціною, нижчою за ринкову на 25-30%.


Крім того, зловмисники, з метою ухилення від сплати податків та незаконного формування кредиту з ПДВ, оформлювали фінансово-господарські операції з підприємствами, які мали ознаки фіктивності.
Вказані незаконні дії призвели до ненадходження до Державного бюджету понад 8 млн грн податкових платежів, що є особливо великим розміром.

За результатами проведених санкціонованих обшуків в офісних приміщеннях підприємства вилучено комп’ютерну техніку, бухгалтерську документацію та чорнові записи, які підтверджують проведення неіснуючих операцій та експорт продукції за заниженою ціною.
Досудове розслідування триває.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення