Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Безхатченко знайшов собі притулок

Безхатченко знайшов собі притулок
19756 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Дніпрі безхатченко пробрався до будинку домогосподарки, яка довгий час була відсутня вдома.

Власниця вирішила навідатися до своєї домівки, щоб перевірити чи все в порядку. На вхідній двері жінка виявила зламаний замок, а коли вона зайшли всередину, то побачила невідомого чоловіка, який жив там більше місяця. Він не хотів нічого пояснювати і йти геть також не збирався. Тоді господарка вирішила викликати поліцію.

Патрульній поліції, яка прибула на місце події, жінка надала всі документи, які підтверджують її право власності на будинок. Але безхатченко, не дивлячись на присутність правоохоронних органів, вів себе неадекватно та агресивно, продовжуючи ігнорувати усі запитання щодо його перебування у чужому домі. Тоді поліцейським довелося затримати та надягнути наручники на чоловіка, та вивести з дому.

Із будинку домогосподарки пропали меблі та фортепіано. Також виявлено пошкодження системи газопостачання, з якої чоловік зробив саморобний обігрів, із якого виходило полум’я.

Як виявилося згодом, чоловік – 44річний безхатченко, раніше був судимий за крадіжку і грабіж.

Розгляд по цій справі продовжується.

Теги: Україна, Дніпро,Кримінал

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео