Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Реконструкція Набережної Перемоги у Дніпрі

Реконструкція Набережної Перемоги у Дніпрі
130788 ПЕРЕГЛЯДІВ

На вулиці Набережній Перемоги все ще тривають роботи з реконструкції, незважаючи на пору року.


Наразі оновлення вулиці проводять на всіх її відрізках. Цю ділянку відновлюють вже не перший рік. Було прийнято рішення змінити підрядника з реконструкції вулиці.


Новий підрядник досить швидко завершив роботи з відновлення 3-кілометрового відрізка Набережній Перемоги від вулиці Космічної до розважального комплексу «Бартоломео».


Зараз біля кільця на вулиці Космічній укладають асфальт на тротуарі та велодоріжці. Для подальший робіт з реконструкції, робітники вимушені були спиляти чимало дерев біля нового храму.


Натомість у житлових масивах Перемоги 1-3 посадили чагарники та висіяли нові газони. На щастя, погодні умови дозволяють завершити насадження молодих дерев.


За комплексом «Бартоломео» розгорнулися наймасштабніші роботи з реконструкції. Тут планують зробити нові газони, тротуари та велодоріжки.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео