Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

135 день народження ринку «Озерка»

135 день народження ринку «Озерка»
157754 ПЕРЕГЛЯДІВ

Місто Дніпро славиться багатьма історичними місцями. Продуктовий ринок «Озерка» нещодавно відсвяткував 135 день народження з дня його відкриття.


Ще до 1880 року на місці ринку було велике озеро, але через стрімкий розвиток міста та його розбудови різко впав рівень води, а згодом й взагалі водойма перетворилась в болото. На той час місцева влада видала розпорядження висушити та засипати болото.


Влада планувала на місці озера збудувати залізнодорожні споруди. Проте, ця ідея не втілилась в реальність.


На той час у місті був лише один ринок – «Троїцький», через що було прийнято рішення задля жителів створити тут ще один ринок.


На цю територію почали претендувати також військові, влада навіть підтримала їх матеріально, але згодом рішення було скасовано.
Так і з’явилась «Озерка». Ринок умовно був поділений для заможніших жителів міста та для звичайного населення. В 1915 році мало не зник ринок через сильну зливу. Старожили не пам’ятали такої зливи ще з 1881 року. Сильні потоки води змивали все на своєму шляху. Через таку негоду ринок зазнав великих втрат. З тих пір ринок отримав статус «Центрального колгоспного ринку». Незважаючи на різні труднощі, ринок працює і до тепер.


У зв’язку із початком пандемії коронавірусу ринок повністю закрили. Проте, після послаблення владою карантинних обмежень «Озерка» знову повернувся до роботи.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео