Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Юні волонтери Дніпра

Юні волонтери Дніпра
130109 ПЕРЕГЛЯДІВ

Щорічно Україні відзначають День волонтера. Учні 46 школи Дніпра займаються волонтерством ще з першого класу, щороку вони допомагають бійцям АТО та дітям із «сірої зони».


Все почалось із 2014 року, коли на 1 вересня замість квітів для вчителів, при вході до школи поставили скриньку, у яку всі охочі кидали гроші. Пізніше зібранні кошти передавалися у зону АТО. Про це розповідає представниця шкільного парламенту Леся.


Завдяки ініціативі шкільна громада зробила вагомий внесок у допомозі воїнам АТО – це купівля всіх необхідних речей, ліків, плетіння маскувальної сітки, допомога на лікування для поранених бійців. Чимала допомогла адресована також для дітей, які постраждали в результаті війни.


Щороку у школі проводяться ярмарки, благодійні акції. Школа постійно співпрацює з благодійними організаціями.


Учень шостого класу Артур малює, поки його однокласники складають ласощі для українських бійців, які зараз проходять лікування у дніпровському шпиталі.


Учні молодшої школи також долучаються до благодійності. Школярі старанно складають різні смаколики та пов’язують жовто-блакитні стрічки на малюнки.


Волонтерів школи добре знають у військовому шпиталі і завжди гостинно зустрічають. До пандемії коронавірусу учні могли особисто передавати подарунки, спілкуватися із бійцями. Зараз ситуація дещо інша. Юні волонтери передають ласощі та малюнки через співробітників, а свої привітання – записують на камеру.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео