Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Дніпрі небайдужі можуть долучитися до благодійної акції до Дня Святого Миколая

У Дніпрі небайдужі можуть долучитися до благодійної акції до Дня Святого Миколая
120333 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вже не перший рік у Дніпрі резеденція Святого Миколая гостинно зустрічає відвідувачів. Насамперед, ціль такої акції – привітати діток із малозабезпечених сімей. Адже, у такий день, діти як ніколи хочуть смаколиків, подарунків, яких через ситуацію у сім’ї можуть не отримати. Також акція проводиться з метою нагадати людям про традиційність цього свята та створити у людей передноворічний настрій.


За попередній рік ідейники привітали із цим святом 1800 дітей із малозабезпечених сімей. Цього ж року планується збільшити кількість привітань. Кожен може внести свою долю та тим самим долучитися до проекту благодійності. Це можуть бути іграшки, книги, спортивне спорядження, одяг. Ласощі також прийматимуть з 5 грудня.


Ви також можете стати учасниками акції, та разом із Святим Миколаєм працювати на його Фабриці. Дарувати дніпрянам святковий настрій, роздавати листівки з привітаннями, розносити подарунки дітям. Допомогти у збиранні подарунків в супермаркетах Дніпра. Заохотити своїх колег по роботі чи однокласників долучитися до акції. Кожен, хто має власний автомобіль, може допомогти помічнакам у швидкому доставленні подарунків.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео