Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

На Дніпропетровщині побудують екопарк

На Дніпропетровщині побудують екопарк
114760 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Фонд Олександра Фельдмана» отримав ділянку землі для будівництва екологічного парку в Дніпропетровської області. Для цього інвестор отримав 88 га землі, до того ж готуються документи на ще 92 га. Територія парку займатиме величезну зону відпочинку, де всі охочі зможуть побачити тварин та птахів з кожного куточку Землі.


Як повідомляє керівник регіону Олександр Бондаренко, до зведення екопарку спонукає щонайменше 3 причини: по-перше, це хороша ідея для боротьби з поганою екологією, для людей будуть створені здорові умови для відпочинку; по-друге, парк буде не лише для місцевих жителів, він буде туристичним елементом, що зацікавить відвідувачів багатьох регіонів; по-третє, місцевий бюджет буде поповнюватись за рахунок роботи парку.


Екопарк розміститься під Дніпром – в Підгородянській громаді. Земля інвестору дісталась в довгострокову оренду – на 49 років.


Керівник фонду зазначив, що подібний проєкт вже успішно створений у Харкові. Проте, там є певні обмеження у території, зовсім немає де розгулятися, а тут ціле поле. Будівництво відбудеться спільно з європейськими спонсорами – з італійцями планують висаджувати зелень, з німцями та чехами – розподіляти тварин. Це буде не звичайний зоопарк, яким ми привикли його бачити, а справжнє сафарі з різноманітними зонами відпочинку для кожного члена сім’ї. Його можна буде побачити як на машині, так і на ходу, або ж з лодки на водоймі.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео