Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Нещодавно стало відомо, хто цього року підкорив міжнародний фестиваль циркового мистецтва у Дніпрі

Нещодавно стало відомо, хто цього року підкорив міжнародний фестиваль циркового мистецтва у Дніпрі
114364 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дніпропетровський державний цирк зібрав під своїм куполом переможців IX Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого та юнацького естрадно-циркового мистецтва «Яскрава арена Дніпра – 2020». Саме там відбувся цього року гала-концерт та нагородження переможців.

Традиція проведення цього змагання з’явилась ще 10 років тому. Спочатку конкурс не мав великої популярності, та с кожним роком на арені з’являються нові і нові учасники не лише з України, а й з інших країн. Нещодавно приєдналась і команда, яка цього року перемогла. Діти раділи, лунав веселий сміх, а від сцени не можна було відвести очей.

На жаль, карантин лишив свої сліди у цій визначній події. Довелось проводити конкурс без глядачів. Колективи виступали лише перед суддівською колегію. Та і це не зупинило юні таланти, які одного разу засяють яскравіше зірок у небі.

Сам конкурс із року в рік має три етапи. Аби залишились лише найкращі, спершу проводять відбірковий тур. Коли із найкращими визначилися, проводиться сам конкурс між колективами. Останній день – це гала-концерт. Під час нього і визначають переможця.

Ця складна місія із обрання найкращих лягає на плечі видатних діячів культури і мистецтва України, керівників цирків, директорів циркових фестивалів, світових фахівців у сфері циркового мистецтва.

За роки, які триває конкурс, винайшли і певні критерії, яким має відповідати переможець. Цьогорічні чемпіони мали високий рівень професіоналізму, оригінальне виконання, складні трюкові елементи, оригінальне режисерське рішення та новаторство.

Тож ми з гордістю вітамо зразкову естрадно-циркову студію "Меланж-Арт" з заслуженою перемогою. І аплодуємо усім тим, хто брав участь у конкурсі цього року. Адже гарно виступили абсолютно усі. Тож наступного року може отримати перемогу хтось інший.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео