Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Пункт обігріву у Дніпрі

Пункт обігріву у Дніпрі
89639 ПЕРЕГЛЯДІВ

З настанням холодної пори року у Дніпрі почав свою роботу пункт обігріву. Він знаходиться у відділені міського центру соціальної допомоги та надає послуги безхатченкам та людям з низьким рівнем забезпеченості.


Пункт обігріву працює цілодобово. За словами працівників центру, допомогу можуть отримати всі, хто потребує допомоги. В будівлі центру є окремий вхід у пункт обігріву. Всередині є усі зручності – вбиральня, а також окремі кімнати для чоловіків та жінок.


Хоча час перебування у центрі допомоги обмежений, проте кожен зможе випити чаю та поласувати печенням або ж просто зігрітись. Також відвідувачам пропонують змінний одяг, який в центр приносять не байдужі люди.


Заступник керівника центру соціальної допомоги Людмила Матьянова каже, що на сьогоднішній день у пункті можуть перебувати одночасно 20 осіб. Проте, за необхідності всередині облаштують ще більше місць.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео