Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Прозора блискавка чи диво-меч: на Дніпропетровщині посеред міста тріснула навпіл зупинка

Прозора блискавка чи диво-меч: на Дніпропетровщині посеред міста тріснула навпіл зупинка
77346 ПЕРЕГЛЯДІВ

Цей ранок мав початись як один із звичайних вівторків. Коли ви прокидаєтесь зранку, а за вікном ще темно, а вам хочеться залишитись вдома. Загорнутим в теплу ковдру, з гарячим чаєм та цікавим фільмом. Проте на Дніпропетровщині продовжують коїтись якісь дива. Що змусило зупинку громадського транспорту, яка стоїть там вже далеко не перший рік, тріснути навпіл?

Вже багато років у селі Надієвка Солонянського району Дніпропетровщини знаходиться зупинка “Жданово”. Таку назву вона отримала на честь попередньої назви населеного пункту. Збудували її у ті часи, коли саме село ще було Ждановим. Мешканці села вирішили далеко не ходити і не намагатись вигадати якусь кумедну назву, а залишили ту, яка була на честь населеного пункту.

Проте це місце вже багато років має зовсім іншу назву. А от відремонтувати стару зупинку руки у місцевих служб досі не доходили. Проте їм доведеться зробити це найближчим часом.

Сьогодні зранку всі мешканці Надієвки прокинулись з острахом, під галаси про те, що стара зупинка, яка вся була у маленьких тріщинах, луснула навпіл. Вона виглядає так, ніби по ній вдарила велетенська блискавка. Що тепер з нею буде невідомо, але мусцеві жители закликають усих бути уважнішими.

Слизький лід, постійна мряка можуть призвести до непередбачуваних падінь. А ви ж не хочете пролежати усі свята в лікарні з перемотаними кінцівками. Бережіть себе, і нагадуємо вам про те, що у Дніпрі на проспекті Яворницького з'явилося величезне провалля. Воно вже спровокувало барато падінь та аварій.

Тож сьогодні, виходячи з дому, зробіть це на кілька хвилин раніше і пересувайтесь повільно та обачливо, уникаючи падінь. Пам’ятайте, ваше життя знаходиться у ваших власних руках.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео