Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Об’єднання космічних підприємств у Дніпрі. Що ж на нас чекає?

Об’єднання космічних підприємств у Дніпрі. Що ж на нас чекає?
173114 ПЕРЕГЛЯДІВ

Що чекає Дніпропетровські заводи, які займаються конструюванням космічних кораблів у 2021 році? Одне із найцікавіших питань для мешканців міста, адже саме на них працює більшість населення. Вони поповнюють бюждет регіону, але з’явилась нова інформація щодо їхнього майбутнього.

Компанія "Космічно-ракетний центр "Південний" планує об’єднати під своїм початком космічні підприємства – Дніпра КБ "Південне" та завод "Південмаш". Проте це ще не все. Вони планують не лише злиття, а й продаж акцій якомусь стратегічному інвесторові. Держава хоче залишити за собою лише 75 % акцій.

Проте наразі це лише плани. Ніхто ще не вирішив продавати акції. А от об’єднанню бути. Чому так категорично? Тому що разом вони зможуть створити цілий стратегічний вузол для міста. Це допоможе підтримувати бюджет стабільним і не затримувати працівникам виплати, як це було раніше. Ніхто ж не планує у цьому році працювати задарма?

Що до продажу, то це не обов’язкова частина плану. Проте Уруський сказав, що якщо з'явиться можливість, то чому б і не скористатись нею?

Окрім того це надасть їм можливість вийти не лише на український ринок, а й розширити поставку за кордон. Зараз ситуація з стабільністю дуже крихка, проте саме кооперація має вирішити всі питання.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео