Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Як пройде святкування Нового Року у Павлограді?

Як пройде святкування Нового Року у Павлограді?
116608 ПЕРЕГЛЯДІВ

Цьогорічне святкування Нового Року у Павлограді буде традиційним, проте з урахуванням карантинних норм. Про це розповів сьогодні на прес-конференції мер міста Анатолій Вершина.


«Павільйони вже завезли сьогодні, все організовано. Незважаючи на карантин, на вулиці свято проводити можна. Позитив повинен бути у людей, тому 19 грудня, як і кожного року, відбудеться відкриття ялинки», - наголосив мер.


Також у місті з 19 грудня працюватиме Резеденція Святого Миколая. Ще влада має намір встановити екран для трансляції святкового дійства і привітань. У ніч на 1 січня місцевих жителів порадує новорічний феєрверк. На святкуванні обов'язково потрібно буде дотримуватись масочного режиму та інших карантинних норм.


В центр площі ялинку переставлять 17 грудня, збоку вона стояла лише на час прикрашання, так як боялися пошкодити бруківку.
Прикрашання ялинки знаходиться на кінцевому етапі і до Дня Святого Миколая обіцяють закінчити. Були певні складнощі з підключенням електромережі, внаслідок чого знадобилось налагодження освітлення ялинки. Завдяки роботі «Павлоградсвітла» вдалося відновити пошкоджену ділянку, щоб на відкритті ялинка все ж таки запалала яскравими вогниками.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео