Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Представник “Слуги народу” очолив Дніпропетровську облраду

Представник “Слуги народу” очолив Дніпропетровську облраду
180099 ПЕРЕГЛЯДІВ

Микола Лукашук сьогодні очолив Дніпропетровську обласну раду 8-го скликання. За останніми даними на другому пленарному засіданні першої сесії облради проголосували 95 депутатів; 14 не підтримали жодного кандидата; 11 не брали участь в голосуванні.

По при це більшість голосів набрав саме Микола Лукашук. Він отримав перемогу з невеликим відривом від своїх суперників. Але його професійна діяльність має великі показники продуктивності.

Народився він 4 листопада 1980 року. Має вищу освіту: вища економічна за спеціальністю «Менеджмент організацій», вища юридична за спеціальністю «Правознавство». Тож розуміється не лише на організації праці, а й на юриспруденції.

Він часто займав керівні посади в комерційних підприємствах та неприбуткових організаціях. Має великий досвід роботи в сфері арбітражу, адвокат. Очолює Національну асоціацію арбітражних керуючих України.

Він має також підтримку виборців серед народу та часто публічно виступає. На думку більшості депутатів, із усіх, хто брав участь у цих виборах, він найбільше підходить на роль людини, яка може керувати такою кількістю підлеглих. В нього високий показник довіри, який останнім часом демонструє стабільний приріст.

Загалом до депутатського корпусу Дніпропетровської облради під час виборів 25 жовтня 2020 року додались представники семи політпартій: 30 представників від "Слуги народу", 27 представників від "Опозиційної платформи – За життя", 17 від "Пропозиції" , 16 від "Блоку Вілкула "Українська перспектива", 13 від "Європейської солідарності", 9 від "Громадської сили" та 8 від ВО «Батьківщина». Решта партій не здолали 5%-ий бар’єр. Усього Дніпропетровська обласна рада налічує 120 депутатів.

Але як буде поводитись нове скликання, ще невідомо, тож будемо пильно слідкувати за тим, що відбувається.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео