Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Життя нічому не навчило, чи історія про дніпровських крадіїв

Життя нічому не навчило, чи історія про дніпровських крадіїв
85167 ПЕРЕГЛЯДІВ

Неймовірно, але правда. В нашій реальності все ще існують люди, яких життя так нічому і не навчило. Сьогодні стали відомими усі подробиці крадіжки, яка насмішила усих. Патрульна поліція повідомила, що сьогодні спіймали крадіїв, які найнялись на роботу, аби вкрасти інструменти та сдати їх в ломбард.

Вчора в поліцію потрапило спеціальне повідомлення по лінії 102. На проспекті Нігояна сталась крадіжка, якої точно ніхто не очікував. Патрульні прибули на місце злочину та вислухали історію від заявника. Він розповів, що в нього був набір інструментів, яких він придбав спеціально для роботи. Зберігались вони у приміщенні, де він проводить ремонт. Сьогодні, прийшовши на роботу, він не знайшов свої приладдя. Підозра пала на чоловіка, який працював у сусідньому приміщенні.

Поліція швидко відстежила найманця. Той заперечував свою причетність до справи. Проте після обшуку поліція знайшла домовленість на фінансовий кредит і заставу з ломбарду на інструменти заявника. Після цього чоловік зізнався, що разом зі спільником викрав знаряддя і продав їх.

Отак і завершилась історія крадіїв, яких життя так нічому і не навчило. Все сотні разів люди повторювали такі помилки, проте навіщо ж вчитись на чужих, якщо можна наробити своїх власних. Тепер на них чекає кримінальна відповідальність. Суд обере для них міру покарання. А ця історія нехай слугує уроком для тих, кто так і не зрозумів, що крадіжка ніколи не була і не буде виходом.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео