Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Дніпровська команда здобула міжнародну нагороду

Дніпровська команда здобула міжнародну нагороду
103383 ПЕРЕГЛЯДІВ

Жителі Дніпра перемогли відразу з трьома проєктами , один з яких столичний Костел Святого Миколая. Про це у соцмережах повідомляє директор світлотехнічної компанії Микола Каблука.


«Напередодні дня Святого Миколая до нас прилетів диплом за перемогу в IES ILLUMINSTION AWARDS – найпрестижнішому і авторитетному світовому конкурсі світлового дизайну! Символічно, що одним з переможних проєктів став Костел Святого Миколая, якому вже завтра виповниться 111 років!», - пише Микола Каблука.


IES Illumination Awards – проводиться давно професійною асоціацією, яка була заснована ще в 1906 році, зі штаб-квартирою в Нью-Йорку. Одним із членів організації був Томас Едісон. І перемога в такому конкурсі – це ще один привід пишатися великою командою Expolight.
Цього року команда отримала перемогу відразу ж з трьома проєктами. Члени команди, на жаль, не змогли бути присутніми на врученні нагороди. Проте, перемога сама прилетіла до них.


Завдяки чотирьом компаніям-меценатам MacPaw, Ring Ukraine, SD Capital, Toronto-Kyiv історична архітектура Києва отримала необхідну нічну підсвітку. Торкатися кабелями і світильниками, свердлити і ризикувати пошкодити тендітний історичний фасад пам’ятки архітектури не можна було, тому розробники створили складну систему освітлення світлодіодними світильниками з дахів сусідніх будівель з відстані більше 100 м. Зробити так, щоб світло не потрапляло у вікна житлових будинків, розташованих за Костьолом теж було не простою задачею, але і з цим команда впоралась.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео