Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Благодійна акція у Дніпрі від підприємця

Благодійна акція у Дніпрі від підприємця
90564 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Дніпрі бізнесмен дарує містянам новорічні ялинки.
На теперішній час в Дніпрі вже відкрито сезон продажу новорічних ялинок, їх ціна коливається від 200 грн і до декількох тисяч гривень. Проте, чимало мешканців міста не мають змоги придбати головний символ Нового Року.


Через це підприємець Сергій Осипенко вирішив зробити добру справу: він безкоштовно віддає ялинки для людей з інвалідністю 1, 2, 3 груп, а також багатодітним сім’ям. Щоб отримати новорічну красуню потрібно лише показати документ, який підлягає одній із категорій. Щедрий подарунок можна отримати за адресою: на проспекті Героїв, 17 та проспекті Гагаріна, 112.


Сергій Осипенко каже, що така благодійна акція спала йому на думку ще у 2018 році. На той час він не встиг продати весь новорічний товар , тому почав роздавати ялинки безкоштовно. Містяни достойно оцінили такий вчинок і висловили свою подяку.


Цього року підприємець придбав 1200-1500 невеликих за розміром ялинок, висотою до метра. Акція діятиме до тих пір, допоки ялинки не розберуть.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео