Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Маріупольця, який намагався вбити зятя, засуджено до 7 років позбавлення волі

Маріупольця, який намагався вбити зятя, засуджено до 7 років позбавлення волі
54110 ПЕРЕГЛЯДІВ

За публічного обвинувачення Маріупольської місцевої прокуратури №1 ухвалено вирок 59-річному чоловіку, який скоїв закінчений замах на вбивство (ч. 1 ст. 115, ч. 2 ст. 15 КК України).

Прокурором у суді доведено, що в жовтні 2019 року мешканець Маріуполя, знаходячись у власному будинку в стані алкогольного сп'яніння посварився із зятем.

Взявши мисливську рушницю, яка зберігалась у нього вдома, чоловік піднявся на другий поверх будинку та здійснив постріл у грудну клітину потерпілого. За даними лікарів чоловік отримав множинні рани правого передпліччя і плеча, грудної клітини та черевної порожнини, які відносяться до тяжких тілесних ушкоджень. Завдяки вчасно наданій медичній допомозі потерпілого вдалося врятувати.

Підтримавши позицію прокуратури, суд визнав чоловіка винним в інкримінованому злочині та засудив до 7 років позбавлення волі.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео