Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Реконструкція стадіону у Жовтих Водах. Чим завершиться цей рік: обіцянками, чи готовим проектом

Реконструкція стадіону у Жовтих Водах. Чим завершиться цей рік: обіцянками, чи готовим проектом
158164 ПЕРЕГЛЯДІВ

Влада пообіцяла, що цього року вони реконструюють стадіон однієї зі шкіл. Тож усі чекали, чим завершаться всі ці обіцянки, лише словами чи все ж таки діти будуть займатись на новому майданчику. На подив всього Дніпра обіцянки дотримались! Сьогодні відкрили оновлений стадіон.

Валентин Різниченко, український чиновник, сьогодні заявив: «Яскравий “спортивний магніт” створили для учнів цілого мікрорайону Жовтих Вод. У школі № 6 тепер є футбольне міні-поле, смуга перешкод, бігова доріжка. Сама школа — також оновлена. Її місцеві жителі називають невеличким куточком Європи. Ще під час реконструкції навчального закладу вирішили одночасно взятися і за стадіон та благоустрій прилеглої території. Адже діти повинні тренуватися у комфортних умовах, грати у командні ігри, розвиватися фізично».

Шкільний двір тепер викладений плиткою, яка виглядає дуже красиво. Також дітям додали майданчики для різних ігор. Наприклад вони тепер можуть грати в баскетбол, чи гандбол. Займатись на тренажерах, грати у футбол, стрибати в довжину та займатись гімнастикою. Діти раді тому, що в них можуть тепер без перешкод робити все, що робить їх щасливими.

Вони бігають, катаються, стрибають. І тепер вони дякують за такий подарунок на Новий рік. Різниченко переконує, що це далеко не останній законопроект у цьому році. І нам варто чекати ще багато цікавого. А поки що всі жителі міста можуть прийти до центральної площі та насолодитись ялинкою та новорічними вогниками. А учні ліцею тепер будуть випробовувати майданчики для ігор та тренажери. Скоріше за все наступною весною вони будуть на перервах грати у ігри, а не в телефони. А гра на свіжому повітрі завжди краще, ніж просто листування та соцмережі 24 на 7.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео