Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Фотозона у стилі XIX століття у музеї Новомосковська

Фотозона у стилі XIX століття у музеї Новомосковська
155295 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні Новомосковський музей історії та краєзнавства імені П. Калнишевського оголосив про початок роботи новорічної фотозони. Її створили спеціально у стилі XIX століття, аби ви змогли зробити красиві новорічні фото та похизуватися перед рідними та друзями.

В листопаді 2020 року було завершено реставрацію залу № 3, в якому зараз і відбувається виставка. Майже рік ремонтних робіт та творчого й культурознавчого пошуків минув. Проте на думку працівників музею результати вийшли набагато кращими, ніж вони того могли очікувати.

Створена з нуля композиція повністю відбиває тогочасне бачення світу. Вона передає не лише стан, настрій та епоху, вона містить у собі історію сотен життів людей, які прагнули змінити себе та світ на краще.

Ще рік тому тут знаходився склад старих речей, які просто ніде було зберігати. А в 70-ті роки тут містилась виставка, яка відображала події періоду «громадянської війни, колективізації, індустріалізації і т. д. Але все йде, все минає, експонати втратили свою початкову форму, а частину з них, яка мала пристойний вигляд перемістили до сусідньої зали. В якій тепер розміщено історію тих часів.

Зріз історії, яку помістили у щойно відкритий зал, передає події складного та насиченого історичного періоду. Він бере свій початок у витоків повітового міста Новомосковськ і завершується 30-ими роками XX століття.

В ній також створена фотозона, що відбиває будинок кінця ХІХ - початку ХХ століття, в який додали новорічно-різдвяних мотивів. Тож якщо вам цікаво подивитись саму експозицію, чи просто зробити красиві фото, то працівники музею з радістю чекають на вас за адресою: вул. Українська,4. З вівторка по неділю (понеділок вихідний) з 8:00 до 17:00. Тож беріть рідних чи друзів та поринайте в атмосферу минулого разом із працівниками музею.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео