Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Рятівник, якого знімала з дерева служба порятунку

110579 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні 12 річний хлопчик із міста Покров намагався врятувати кота, який застряг на дереві, але сам на ньому і лишився. Тож маленького рятівника довелось знімати із дерева службі порятунку. Історія закінчилась добре, проте хочеться нагадати, що героїзм героїзмом, а потрібно бути обережними і намагатись уникати непотрібного ризику.

Як повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій України, маленький герой застряг на висоті 4 метрів від землі. І добре, що він здогадався покликати на допомогу, а не намагався злізти сам, адже через ожеледицю, яка заморозила гілки на деревах, впасти набагато легше, ніж зазвичай. Нога зісковзнула, і ви вже на землі.

Служба порятунку повідомляє “За допомогою драбини, рятувальники зняли хлопця і кішку з дерева. Ніхто не постраждав”. Тож ця історія має щасливий фінал. Проте в Україні все частіше і частіше починають лунати виклики до них.

Нещодавно рятувальники сфотографували кота, якого їм довелося зняти з карнизу балкону 5 поверху. Звір вирішив пошукати пригод, і знайшов. ДСНС повідомляє: “Кіт просидів там два дні. Ані власники, ані сусіди дістати його не змогли. Тож, за викликом, на порятунок кота приїхали рятувальники. За допомогою мотузки надзвичайники спустились з даху до балкона, на якому сидів котик, зняли налякану тваринку з карниза та повернули власниці”.

Служба порятунку України в котре нагадує нам про те,що в нас лише одне життя, до якого потрібно ставитись дуже відповідально. І якомога менше наражати себе на небезпеку. Проте, якщо ви все ж таки потрапили в халепу, то не намагайтесь розплутати все самостійно. Зателефонуйте рятувальникам, і вони допоможуть вам подолати ці проблеми. Так, ми усі хочемо самостійності, але життя лише одне. Другого разу ні в кого немає.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео