Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Напередодні свят пенсіонер вирішив розгромити Благовіщенський собор в Дніпрі

Напередодні свят пенсіонер вирішив розгромити Благовіщенський собор в Дніпрі
162558 ПЕРЕГЛЯДІВ

Свята вже не за горами. Сьогодні католицьке різдво, через декілька днів ми відзначатимемо Новий рік, а ще через декілька тижнів – Різдво Христове. А на вулицях Дніпра все неспокійно. Смертей та хуліганства стає все більше, невже це свята на нас так впливають? Всі відчувають себе вільними та безмежно щасливими. Тож закони моралі можна й забути?

Сьогодні вранці поліція затримала чоловіка, який за свідченнями очевидців намагався розгромити Свято-Благовіщенський храм у Дніпрі. За останніми даними правоохоронців чоловік у стані сильного алкогольного сп’яніння увірвався до храму та почав там усе розкидати. Він вживав нецензурну лексику та кидав повсюди церковні речі. На питання: “Навіщо йому було трощити майно в приміщенні храму?” – чоловік нічого так і не відповів.

Поліція затримала сімдесятирічного дідуся, склала на нього протокол та намагається з’ясувати усі подробиці цієї події. Вони повідомлять пресу про причини цієї події, якщо чоловік вирішить розповісти, навіщо було руйнувати храм. А поки що в слідства є лише одна версія – чоловік був у стані сильного алкогольного сп’яніння, внаслідок чого просто не розумів, що він робить.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео