Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Всі питання вирішено: тепер у поїздах Дніпропетровської лінії та всієї України крутитимуть наше кіно!

Всі питання вирішено: тепер у поїздах Дніпропетровської лінії та всієї України крутитимуть наше кіно!
109891 ПЕРЕГЛЯДІВ

Останнім часом було багато суперечок стосовно того, що показують по телевізору у міському транспорті. Було навіть кілька інцидентів, які пролунали на всю країну. Тож аби припинити будь-які суперечки з цього приводу, влада України вирішила прийняти єдине рішення для “Укрзалізниці” у всіх напрямках. Тепер у поїздах показуватимуть лише ліцензійне вітчизняне кіно.

Аби подорожі стали більш комфортними, у потягах Інтерсіті та Інтерсіті+ стануть доступними різні українські фільми. Часом поїздка триває не одну і не дві години, а займатись чимось треба. Також влада планує під’єднати інтернет з фільмотекою у 280 фільмів. На початку 2021 року українцям необхідно буде лише дізнатись код та під’єднатись до системи.

Окрім того, “Укрзалізниця” нещодавно вже продемонструвала нові вагони, які хоче пустити з наступного року в напрямку Київ-Європа. А до новорічних свят влада не лише вирішила не перекривати сполучення між містами, а й пустила потяг по маршруту Київ-Славськ. Тож ви сміливо можете купляти білети, аби провести час з рідними та друзями, які чекають на вас у рідному місті чи селі.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео