Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Жартівник року: в Дніпрі чоловік зателефонував до поліції та повідомив про замінування вокзалу

Жартівник року: в Дніпрі чоловік зателефонував до поліції та повідомив про замінування вокзалу
79161 ПЕРЕГЛЯДІВ

4 січня о 16:49 в поліцію Дніпра зателефонували з повідомленням про замінування залізничного вокзалу. На місце злочину одразу ж виїхала поліційна служба. Вокзал оцепили та вивели з нього людей. Телефонний дзвінок було зроблено з Синельниківського району, неподалік від станції Іларіонове.

На місце події одразу викликали поліцейських, експертів вибухотехніки, кінологів з собаками, співробітників екстрених служб. Територію вокзалу пильно оглянули. Обійшли з приладдям та собаками увесь периметр, навколо вокзалу, але нічого не знайшли. Про всяк випадок перевірили й саму будівлю вокзалу. Але ніде нічого так і не знайшли. Ніби вибухівка пішла сама.

Пізніше правоохоронці відшукали жартівника. Чоловік тридцяти трьох років, мешканець Першотравенська просто вирішив пожартувати з поліцією. Під час слідства в нього вилучили телефон, з якого надійшов виклик. Тож тепер на чоловіка чекає повна кримінальна відповідальність.

Чоловіку розповіли про підозри, стосовно того, що саме він скоїв злочин. Йому також зачитали його права і тепер вирішують питання стосовно того, яке покарання буде нести жартівник. За фактом правопорушення відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 259 КК України (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності).

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео