Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Жартівник року: в Дніпрі чоловік зателефонував до поліції та повідомив про замінування вокзалу

Жартівник року: в Дніпрі чоловік зателефонував до поліції та повідомив про замінування вокзалу
86340 ПЕРЕГЛЯДІВ

4 січня о 16:49 в поліцію Дніпра зателефонували з повідомленням про замінування залізничного вокзалу. На місце злочину одразу ж виїхала поліційна служба. Вокзал оцепили та вивели з нього людей. Телефонний дзвінок було зроблено з Синельниківського району, неподалік від станції Іларіонове.

На місце події одразу викликали поліцейських, експертів вибухотехніки, кінологів з собаками, співробітників екстрених служб. Територію вокзалу пильно оглянули. Обійшли з приладдям та собаками увесь периметр, навколо вокзалу, але нічого не знайшли. Про всяк випадок перевірили й саму будівлю вокзалу. Але ніде нічого так і не знайшли. Ніби вибухівка пішла сама.

Пізніше правоохоронці відшукали жартівника. Чоловік тридцяти трьох років, мешканець Першотравенська просто вирішив пожартувати з поліцією. Під час слідства в нього вилучили телефон, з якого надійшов виклик. Тож тепер на чоловіка чекає повна кримінальна відповідальність.

Чоловіку розповіли про підозри, стосовно того, що саме він скоїв злочин. Йому також зачитали його права і тепер вирішують питання стосовно того, яке покарання буде нести жартівник. За фактом правопорушення відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 259 КК України (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності).

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео