Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Турнір по армреслінгу цього року провели у Кривому Розі

Турнір по армреслінгу цього року провели у Кривому Розі
57313 ПЕРЕГЛЯДІВ

Щороку Терновський район проводить змагання перед Різдвом з армреслінгу. Та цього року 5 січня його провели у Кривому Розі. Всі були у захваті від тієї атмосфери, яка була у залі. Все це відбувалось на базі центру позашкільної освіти “Терни”. Участь в них взяли 5 спортклубів.

Участь могли взяти усі охочі, тож ми бачили багато новачків, які прийшли до спорту нещодавно. Проте були й ті, ким пишається вся Україна. Серед учасників був і Олег Михайленко. Він вже багато разів вигравав Чемпіонати України та наразі його вважають двічі призером чемпіонату світу. На його рахунку перемоги у багатьох турнірах.

В тому, що відбувся у Кривому Розі участь взяли 5 команд: «Олімп», «Сузір'я», учні центру позашкільної освіти «Терни», спорткомплексів ПівдГЗК і «Богатир». Переможці вже отримали свої нагороди у двох різних категоріях.

Організатори змагань підкреслили: «Боротьба ведеться за двома рівнями підготовленості спортсменів – це рівень до першого спортивного розряду і рівень кандидатів і майстрів спорту з дотриманням всіх правил і норм в умовах коронавірусу. Спортсмени до першого спортивного розряду наймолодші – 14 років. А найстарші у нас учасники – в районі 40».

Змагання проходили за всіма вимогами МОЗ України. Учасники сиділи в масках, та крім тих, хто безпосередньо брав участь у боротьбі біля столу був лише суддя, аби мати змогу зафіксувати, хто першим переміг.

Учасники залишились повністю задоволені своїми результатами. Так, хтось переміг, хтось програв, як буває у будь-яких змаганнях. Проте тепер в них є час аби потренуватись та стати набагато кращими за себе в цьому році. А ми чекатимемо їхніх наступних звершень. А Олега Михайленко ми чекаємо цього року на світових змаганнях. Бажаємо йому таки забрати своє золото та стати абсолютним чемпіоном світу.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео