Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Чим для дніпрян завершився 2020? І чому місто досі не можуть очистити від сміття?

Чим для дніпрян завершився 2020? І чому місто досі не можуть очистити від сміття?
90850 ПЕРЕГЛЯДІВ

2020 рік вже минув, а багато хто сподівався, що разом з ним мине й все погане, що трапилось. Проте дніпряни зустріли Новий 2021 рік у купах бруду. І всі свята для прибиральників перетворились на суцільне пекло.

Раніше жалілися лише медики через те, що викликів було в 1,5 раза більше, ніж за звичайні дні. А зараз до них приєднались ще й прибиральники. Адже на вулицях валяється просто купа сміття. Смітники вже просто заповнені. Це все спровоковано тим, що багато хто свято проводив не вдома і вирішив, що можна покинути все там, де вони були.

Комунальні служби навіть не можуть пояснити, чому сміття стало набагато більше, ніж у звичайні дні. Невже дніпряни викидають не лише сміття, а й те, що не встигли доїсти за весь цей час. Баки стоять переповненими та кожного дня сміття все більше й більше.

Комунальники намагаються прибрати все сміття. Навіть 31 і 1 вони працювали за планом. Проте не дивлячись на те, що роботи багато, вони вже повністю впорались із ситуацією. Тож перейматись через бруд за своє здоров’я не варто. Сподіваємось, що і надалі ситуація буде стабільною. А комунальні підприємства просять мешканців лише викидати сміття до смітників, а не поряд і не повз них та вчасно сплачувати податки.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео