Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Чому жителі Кривого Рогу побили патрульного поліційного просто серед ресторану?

Чому жителі Кривого Рогу побили патрульного поліційного просто серед ресторану?
151408 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вночі 8 січня в Кривому Розі під час патрулювання міста поліційні натрапили на заклад громадського харчування. Він діяв попри заборону закону. Нагадуємо, що по всій країні з 8 по 24 січня діє локдаун. Згідно з постановою Кабінету Міністрів України всі заклади громадського харчування мають працювати лише на виніс або з доставлянням.

Поліційні, виконуючи свої обов’язки, вирішили завітати до закладу. Вони хотіли перевірити, чому власники порушують карантині обмеження. Проте п’яним гостям це не сподобалось, тож вони вирішили накинутись на інспекторів та розв'язати всі питання силою. Через це обидва працівники правоохоронних органів отримали тяжкі тілесні ушкодження.

Під час патрулювання Центрально-Міського району 7 січня о 23.30 поліціянти виявили заклад, який приймав відвідувачів. Проте за карантинними обмеженнями його мали закрити набагато раніше. Для того, аби виявити порушників та розібратись із причинами недотримання правил карантинних обмежень двоє робітників поліції зайшли до закладу. Двоє нетверезих чоловіків не оцінили вчинок правоохоронців. Так, подивившись на те, що на слова поліціянти не реагують, чоловіки влаштували справжнє побоїще.

Згідно з останніми даними один із працівників поліції наразі госпіталізований до місцевого шпиталю із підозрою на черепно-мозкову травму. Другий просто отримав тяжкі тілесні ушкодження. За фактом нападу на співробітників поліції під час виконання обов’язків вже відкрито кримінальне провадження. Проте міру покарання для винних поки не названо. Буде проводитись додаткове прослуховування справи для розбору відповідних даних. Проте поліція обіцяє, що винних буде покарано. А поки всі бажають здоров’я обом правоохоронцям.

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео