Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Свідків не було: чому прокуратура не привела свідків на засідання стосовно справи В’ячеслава Вовка?

Свідків не було: чому прокуратура не привела свідків на засідання стосовно справи В’ячеслава Вовка?
95973 ПЕРЕГЛЯДІВ

В’ячеслав Вовк, який працював оператором сайту “Перший Криворізький” 6 червня 2017 року отримав сильне поранення вогнепальною зброєю під час роботи. Він знімав репортаж під час навчань резервного складу ВСУ неподалік від Саксаганського райвиконкому. Хто саме поранив репортера поліція так і не сказала. Адже спочатку тривало слідство, а наразі вже вкотре відкладають судові засідання.

Звинувачують в цьому Ігоря Петренка. Він перебував на посаді інструктора з військових навчань. За даними свідків, саме він винен в тому, що сталося 6 червня 2017 року. Проте справу розглядає Саксаганський районний суд. І вже скільки років справа стоїть на одному місці.

11 січня, сьогодні вранці мало відбутись слухання у цій справі та мали винести кінцеве рішення. Проте прокуратура з невідомих нікому наразі причин не забезпечила прихід свідків до судової зали. Тож слухання вкотре відклали через неможливість проведення засідання. Наразі всіх цікавить питання, з яких причин працівники прокуратури не змогли забезпечити явку свідків до суду.

А попереднє слухання перенесли через те, що у Світлани Хомич завершились повноваження. Весь цей час жінка вела справу, яку наразі розглядають з самого початку. Прокурори взагалі ставляться до своєї роботи розхлябано. Спочатку справу вів Олексій Пустоваров, який вийшов зі складу групи прокурорів. Тепер її розглядає Юрій Сеїн, який запізнився на засідання.

В адвоката Максима Горелікова лише одне питання, якщо прокуратура не може забезпечити появі свідків, чому б судді не змінити порядок слухання справи? Невже це так важко?

Проте наступне засідання з цієї справи відбудеться вже першого лютого об 11.00. Та чи дізнаємось ми колись, хто винен і чи покарають когось? Невідомо. Адже минулого разу справу так і не довели до кінця через не прихід прокурора.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео