Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Скажемо ґвалтівництву НІ! В Дніпрі відбудеться суд над бандою, яка розбещувала підлітків

Скажемо ґвалтівництву НІ! В Дніпрі відбудеться суд над бандою, яка розбещувала підлітків
114602 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні розповіли, що поліція нарешті розкрила справу, якій вже далеко не 1 рік. Багато років поспіль невідома банда дорослих ґвалтувала дітей та записувала це. А у 2020 році поліціянти виявили, хто саме займається цим жахіттям та засудила їх до позбавлення волі. Тепер все вирішить суд!

Як розповіли в поліції, двоє ґвалтівників займаються цим вже далеко не перший рік. Розпочали вони ще у 2002 році, потім з часом вони залучили ще декілька осіб до своєї справи. Серед тих, кого осудили за скоєння злочину було три жінки. Вони не просто зваблювали дітей, а користувались їхньою беззахисністю для того, щоб записувати порнографічні відео, які згодом продавали в інтернеті. Крім того, до такого роду діяльності вони змушували й власних дітей.

Наразі слідство має всі необхідні докази для того, аби засудити зловмисників за зґвалтування, використання беззахисності неповнолітніх, запис та розповсюдження незаконно знятих відеороликів. Насильників засудили за ч. 4. ст. 152, ч. 2 ст. 156 та ч. 4, 5 ст. 301. Сюди увійшли всі їхні правопорушення, включаючи розбещення неповнолітніх. Організатор групи покараний також за ч. 3 ст. 153. Він отримав обвинувачення в задоволенні статевої пристрасті неприроднім шляхом. А для тих, хто просто допомагав слідство виставило також обвинувачення в розбещенні за ч. 2 ст. 156.

Цю справу правоохоронці віддали до прокуратури одразу після проведення досудового слідства. Тож тепер на винних очікує суворе покарання, а Дніпряни можуть зітхнути з полегшенням, адже нарешті їхні діти в небезпеці та їм не доведеться відповідати за вчинки дорослих. Адже кожний, кого зґвалтувала ця банда, постраждав на все життя. І не факт, що ця рана затягнеться, і діти спокійно зможуть жити та будувати своє майбутнє. Тож вони заслуговують тяжкого покарання на думку поліціянтів.

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео