Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Масові пожежі в Дніпрі: згоріло 4 автівки за одну ніч

Масові пожежі в Дніпрі: згоріло 4 автівки за одну ніч
83389 ПЕРЕГЛЯДІВ

Останнім часом в Дніпрі все частішими стали пожежі, чим це зумовлено, поки ніхто не може пояснити. Проте всього за одну ніч по всій дніпровській області згоріло 4 автомобілі в різних місцях. Вони були припаркованими, тож, на щастя, обійшлось без смертей, хоча є постраждалі. Пожежники не знають, як пояснити такий масовий спалах викликів останнім часом. Зазвичай відсоток постраждалих від пожеж набагато менший, ніж за ці два тижні з початку нового року.

Як повідомляє ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області у Кривому Розі, Кам’янському та Дніпрі сталося одразу 3 пожежі, на яких згоріло 4 автівки. Хоча обійшлося і без летальних випадків, проте постраждалі таки є. Один чоловік перебуває наразі в лікарні під наглядом лікарів через численні опіки, які отримав під час спалаху машини.

На вулиці Журналістів у місті Дніпро сьогодні згорів ВАЗ-2106, який стояв у гаражі. Аби загасити полум’я та обійтися без втрат, рятувальникам довелось виштовхати авто з гаража на вулицю і вже там приборкувати пожежу, доки воно не перекинулось на все, що знаходилось в гаражі. Хоча полум’я і загасили, авто врятувати не вдалось, воно повністю згоріло, тож тепер його навіть і не відремонтують. Крім того, під час цієї пожежі сильні опіки отримав і чоловік, який перебував поряд з авто в момент його спалаху. Наразі його життю нічого не загрожує, проте лікарі будуть ще певний час перевіряти його стан здоров’я.

На вулиці Запорізька у Кам’янському згоріла Skoda Rapid, яку припаркували на вулиці. Авто було 2014 року. Пожежа почалася з моторного відсіку автомобіля. Пожежникам швидко вдалось приборкати сильне полум’я, проте мотор все ж таки згорів.

А от у Кривому Розі горіло аж дві автівки, які були припарковані у покинутій металевій будівлі. Дах був хитким, тож під час пожежі стався обвал, і автівки прибило важкими пластами. Аби приборкати такий вогонь довелось залучити 2 пожежні машини та 10 рятувальників. Проте, на щастя, ніхто з людей не постраждав.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео