Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

“Живі очі” на картинах прекрасної художниці з Дніпровщини!

“Живі очі” на картинах прекрасної художниці з Дніпровщини!
123701 ПЕРЕГЛЯДІВ

Жінка-оркестр, жінка-воєнний, жінка-художниця, вольова героїня, мати – всі ці слова про талановиту українську художницю Катерину Полякову. В армії вона вже 25 років, і це не лише не погіршило її талант, а й зробило його більш живим та більш близьким до людей. В часи, коли в кожного щось болить про це потрібно говорити. Адже хтось чекає на батька з АТО, хтось на сина із полону, а хтось просто хвилинку тиші, аби звернутись до неба.

Народилась Катерина в родині художників, музикантів та воєнних. По матері всі митці, по батьку, навпаки – військові. Тож ці дві професії гармонійно сплелися в жінці. В 1995 році Полякова завершила художнє училище, проте роботу знайти було важко, тож жінка пішла до армії. Там до 2014 року вона займалась музикою в оркестрі та створювала різноманітні графічні дизайни для бригади. А потім війна… Вона наклала величезний відбиток на душу жінки, через що Катерина не писала нічого цілих 5 років.

А не так давно її капелан надихнув її знову взяти пензля до рук. Він сказав, що вона вміє писати, що в неї це виходить просто неймовірно, тож попри біль та страждання потрібно все ж таки жити. Першим, кого вона намалювала був батько капелана, який позував їй під час розмови, потім сам капелан, а тоді і всі члени бригади. Жінка зрозуміла, що про таких людей варто говорити. В їхніх очах біль, страждання, сила, надія. Малювати сильних людей – це не примха, а виклик, який не так просто здолати. Тож тепер художниця пише весь вільний час.

Про виставку поки не думає, проте в планах вже нові сюжети картин. Вона хоче показати жінок-військових. Дітей, які чекають батьків з війни. Матерів, що кожного дня моляться за синів та дочок. На її думку, саме заради таких моментів і варто жити. Проте як нам дізнатись про своїх героїв, якщо про них будуть мовчати. Тож художниця тепер нізащо не припинить свою роботу. А ми будемо чекати на нові портрети людей із “живими очима”.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео