Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Цього року на Водохрещу дніпряни сидітимуть вдома!

Цього року на Водохрещу дніпряни сидітимуть вдома!
140521 ПЕРЕГЛЯДІВ

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією в крані цього року влада вирішила не влаштовувати свято. Так, наразі ситуація в країні більш-менш стабільна, проте локдаун запровадили не для того, аби всі збирались в одному місці, наголошує влада Дніпра. Саме тому вони просять всіх свідомих громадян залишитись вдома цього року і не наражати себе та інших на небезпеку. Чим скоріше хвороба мине, тим швидше ми повернемось до нормального життя. Проте є й ті, хто обов’язково не дослухаються до звернень, через що рятівники все ж таки чергуватимуть біля найпопулярніших місць для купання.

Олександр Шевченко прокоментував цю ситуацію: “У нас в переліку 18 підтверджених місць, де щороку люди занурюються в водойми на Хрещення, і там чергуватимуть рятувальники по 3-4 людини. Всього плануємо залучити близько 300 осіб, через те, що взагалі-то місць, де купаються на Водохрещу по області майже 90, і всюди може знадобитися допомога рятувальників та медиків”. Такий пост замісник начальника ГСЧС виклав на своїй сторінці у Фейсбуці. Проте він додав також, що жодних наметів для обігріву влада не буде облаштовувати. На свій страх і ризик вони занурюватимуться до ополонок, а потім виходитимуть на холодне повітря.

Тож медики приєднуються до прохань влади, й просять вас, якщо ви навіть самі й вирішите випробувати долю, подумайте про дітей, чий організм слабший за ваш. Не беріть їх із собою, а тим паче не змушуйте занурюватись. Бережіть здоров’я, поки це можливо. Всі розуміють, що традиції є традиціями. Шкода, що цього року нам потрібно відмовитись від них, але намагайтесь бути свідомими та відповідальними. Перечекаймо час пандемії, а потім нагуляємося за всіма традиціями! Ми сподіваємось, що ця Водохреща відбудеться без летальних випадків. А життя буде йти далі.

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео