Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Цього року на Водохрещу дніпряни сидітимуть вдома!

Цього року на Водохрещу дніпряни сидітимуть вдома!
132691 ПЕРЕГЛЯДІВ

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією в крані цього року влада вирішила не влаштовувати свято. Так, наразі ситуація в країні більш-менш стабільна, проте локдаун запровадили не для того, аби всі збирались в одному місці, наголошує влада Дніпра. Саме тому вони просять всіх свідомих громадян залишитись вдома цього року і не наражати себе та інших на небезпеку. Чим скоріше хвороба мине, тим швидше ми повернемось до нормального життя. Проте є й ті, хто обов’язково не дослухаються до звернень, через що рятівники все ж таки чергуватимуть біля найпопулярніших місць для купання.

Олександр Шевченко прокоментував цю ситуацію: “У нас в переліку 18 підтверджених місць, де щороку люди занурюються в водойми на Хрещення, і там чергуватимуть рятувальники по 3-4 людини. Всього плануємо залучити близько 300 осіб, через те, що взагалі-то місць, де купаються на Водохрещу по області майже 90, і всюди може знадобитися допомога рятувальників та медиків”. Такий пост замісник начальника ГСЧС виклав на своїй сторінці у Фейсбуці. Проте він додав також, що жодних наметів для обігріву влада не буде облаштовувати. На свій страх і ризик вони занурюватимуться до ополонок, а потім виходитимуть на холодне повітря.

Тож медики приєднуються до прохань влади, й просять вас, якщо ви навіть самі й вирішите випробувати долю, подумайте про дітей, чий організм слабший за ваш. Не беріть їх із собою, а тим паче не змушуйте занурюватись. Бережіть здоров’я, поки це можливо. Всі розуміють, що традиції є традиціями. Шкода, що цього року нам потрібно відмовитись від них, але намагайтесь бути свідомими та відповідальними. Перечекаймо час пандемії, а потім нагуляємося за всіма традиціями! Ми сподіваємось, що ця Водохреща відбудеться без летальних випадків. А життя буде йти далі.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео