Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Привласнення чужого майна: як в Дніпрі будуть судити того, хто розпорядився державними ресурсами на власну користь?

Привласнення чужого майна: як в Дніпрі будуть судити того, хто розпорядився державними ресурсами на власну користь?
102760 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні стало відомо, що в Новомосковську судитимуть чоловіка, який привласнив собі все майно, яке виділили на будівництво казарми. У селищі міського типу Черкаське чоловік порушив умови домовленості, укладеної між підприємством та Східним територіальним квартирно-експлуатаційним управлінням.

Наразі проти нього порушено карну справу. До суду вже відправили акт, в якому зазначені всі деталі слідства. Тож тепер чоловіка судитимуть за ч. 4 ст. 191 КК України. Сюди входить перевищення службових обов’язків та привласнення чужого майна в особливо великих розмірах.

Як розповідають слідчі, те, що керівникові видали для відновлення казарм, він привласнив та розпорядився так, як йому було вигідно. Де наразі знаходяться всі матеріали, поки невідомо. І хто тепер відшкодовуватиме збитки, вирішить суд. Адже необхідно перш винести вирок, а потім вже дивитись, чи вистачить суми з конфіскації майна на повернення грошей за розкрадання матеріалів.

За останніми підрахунками держава втратила 276 тисяч гривень. Та досудове розслідування Слідче управління Головного управління Нацполіції в Дніпропетровській області вже завершило, тож тепер всі чекають на вирок суду.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео