Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Актор Кам’янського театру отримав особисту нагороду від Президента!

Актор Кам’янського театру отримав особисту нагороду від Президента!
145138 ПЕРЕГЛЯДІВ

Академічний театр імені Лесі Українки повідомив, що нещодавно отримав нагороду від президента України молодий, талановитий актор – Сергій Винокуров. Йому призначили стипендію Президента України. Зараз триває програма, за якою її отримують молоді перспективні художники, музиканти, актори, хореографи та працівники цирку. Тож всі пишаються своїм талановитим колегою, який так голосно заявив про себе.

У цьому театрі чоловік працює лише з 2017 року. Перед цим він працював у Севастопольському академічному російському драматичному театрі ім. А. В. Луначарського і в Дніпровському академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т. Шевченка. Він прекрасно зміг показати себе на попередніх місцях роботи. Молодий, перспективний та талановитий – саме таким він представ перед працівниками Кам’янського театру.

За той час, який він працює в театрі імені Лесі Українки, чоловік вже встиг досягнути великої кількості успіхів. На його рахунку вже немало провідних ролей в спектаклі нинішнього репертуару театру, а саме: роль Генріха Айзенштайна в опереті Й. Штрауса «Летюча миша», роль Робера в комедії «Гра в кохання» М. Камолетті, короля Філіпа у виставі «Лев узимку» Дж. Голдмена.

Хлопець прекрасно співає та рухається. Бездоганно розуміє кожну свою роль та має природне почуття гумору. Ці риси допомагають йому швидко налаштуватись на будь-яку роль у постановці. Він прекрасно імпровізує, тож навіть у разі непередбачуваних обставин, він одразу може налаштуватись на новий лад. В цей театр він прийшов вже з великою кількістю нагород, що є прекрасним показником творчих успіхів. Весь склад театру пишається своїм колегою та хоче привітати його з цією перемогою. Ми приєднуємося до їхніх привітань та бажаємо натхнення та творчих успіхів талановитому чоловіку.

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео