Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Новий Офіс держекоінспекції у Кривому Розі!

Новий Офіс держекоінспекції у Кривому Розі!
172518 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні розповіли про те, що в Кривому Розі розпочав працювати відділ держекоінспекції. Він буде займатись вивченням проблем екології по всій країні. Це місто було обране через те, що наразі воно залишається головним промисловим центром України. Саме в ньому зараз знаходяться найбільші заводи, які займаються виготовленням промислових речей.

Як зазначають екологи, в місті знаходиться 5 великих підприємств, які забруднюють довкілля. Аби екологічна ситуація не вийшла за межі своєї норми, екологам необхідно якось контролювати всі процеси на місці. Тому було створено спеціальний відділ екоінспекції у Кривому Розі. Політиків дивує, чому цього не зробили раніше, адже в інших містах, в яких є екоінспекції немає навіть половини підприємств Кривого Рогу.

Також Андрій Мальований розповів, що для екоінспекції куплять найсучасніше обладнання, яке наразі є в країні. Вони переконані, що служба допоможе не лише врівноважити, а й тримати під постійним контролем чистоту міста. “До інспекції вже надійшли портативні вимірювачі розчиненого кисню у воді, які дозволять скоротити час виконання дослідження з 3 годин до кількох хвилин, та сучасні спектрофотометри для вимірювання вмісту забруднюючих речовин у ґрунті, воді та повітрі” – запевнив чоловік.

Влада сподівається, що таку активність підтримає все населення країни. Адже кожен свідомий громадянин має розуміти, що його майбутнє залежить від того, якою ми робимо екологію зараз. Якщо в когось є якісь запитання стосовно того, як відбуватиметься робота ради, їх можна буде поставити на офіційному сайті, або за записом. Звісно, сайт ще знаходиться у стадії розробки, проте за записом ви легко можете прийти до відділу та поставити всі питання, які вас турбують.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео