Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У прокуратурі підвели підсумки роботи за 2020 рік

У прокуратурі підвели підсумки роботи за 2020 рік
4026 ПЕРЕГЛЯДІВ

Під головуванням керівника Донецької обласної прокуратури Євгена Білоусова проведено нараду щодо результатів роботи органів прокуратури регіону у 2020 році.

Участь у заході взяли заступники керівника обласної прокуратури, керівники структурних підрозділів, а також керівники, перші заступники та заступники місцевих прокуратур.

Відкриваючи захід Євген Білоусов позитивно оцінив здобутки прокуратури по пріоритетним напрямкам діяльності у 2020 році. Зокрема, завдяки чіткий та злагодженій роботі у регіоні знизилась загальна кількості облікованих кримінальних правопорушень, серед яких: особливо тяжкі злочини, розбійні напади, шахрайство і злочини проти статевої свободи та недоторканості особи.

Окрім цього, на Донеччині покращено результативність роботи з виявлення та розслідування злочинів, пов’язаних із збутом наркотичних засобів, у сферах протидії корупції, господарської діяльності, охорони довкілля та оплати праці.

Разом із тим керівник Донецької обласної прокуратури підкреслив, що деякі напрямки прокурорської діяльності все ж потребують активізації. Зокрема, він зорієнтував апарат та керівників місцевих прокуратур на посилення роботи щодо злочинів у бюджетній сфері, корупції, незаконному видобутку вугілля, корисних копалин та порубці лісу.

Під час наради присутні підвели підсумки роботи за минулий рік, обговорили механізми для підвищення ефективної діяльності в умовах реформування. Зі своїми звітами виступили керівники управлінь, відділів обласного апарату та місцевих прокуратур.

Враховуючи позитивні та негативні результати роботи, основними пріоритетами у 2021 році визначено:

· злочини, що вчинені організованими групами і злочинними організаціями;
· тероризм, сепаратиські та інші прояви, що загрожують територіальній цілісності та недоторканості держави;
· неправомірні посягання у бюджетній та земельній сферах;
· злочини у сфері адміністрування податків та пов’язані із відмиванням майна, одержаного злочинним шляхом;
· протидія корупційним злочинам;
· боротьба з незаконним обігом зброї та боєприпасів;
· протидія незаконному гральному бізнесу;
· боротьба з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів;
· протидія правопорушенням у сфері охорони довкілля, використання природних ресурсів;
· злочини у сфері паливно-енергетичного комплексу;
· протидія порушенням прав людини працівниками правоохоронних органів;

«У поточному році ми маємо виправити усі недоліки і разом зробити роботу над помилками, щоб не допустити їх у майбутньому. Найголовніша ціль на сьогодні –посилити роботу на пріоритетних напрямках задля стабілізації загальної криміногенної обстановки у регіоні» - підбиваючи підсумки наголосив Євген Білоусов.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео