Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Кривий Ріг: в повітрі була зафіксована велика кількість пилу!

Кривий Ріг: в повітрі була зафіксована велика кількість пилу!
9327 ПЕРЕГЛЯДІВ

Погода по всій країні стає дедалі гіршою. Тому синоптики почали досить пильно слідкувати за кожною зміною, яка там відбувається. Вчені, які досліджують території Кривого Рогу виявили, що зараз у повітрі розповсюджена велика кількість забруднюючих речовин, зокрема пилу, фенолу, оксиду вуглецю і формальдегіду. Звіт, який вони встигли скласти, вражає навіть їх самих. Адже зазвичай показники тримались на нормальному рівні. На сайті міськвиконкому кожен мешканець міста може знайти місячний звіт Лабораторії спостережень за забрудненням атмосферного повітря Кривого Рогу.

Протягом всього січня аналітики досліджували 5 стаціонарних постів, які знаходяться в чотирьох районах Кривого Рогу. Їхні місця розташування: вулиця Каховська, 38 і вулиця Степана Тильго, 20 (Металургійний район); площа Визволення (Центрально-Міський район); вулиця Груні Романової, 6а (Інгулецький район); вулиця Героїв АТО, 92 (Довгинцівський район). На цих станціях протягом січня вчені встигли відібрати 2668 проб. Після повного аналізу, який провели декілька разів вони виявили що пилу, діоксиду сірки, оксиду вуглецю, діоксиду азоту, оксиду азоту, сірководню, фенолу, формальдегіду та аміаку набагато більше, ніж того дозволяють норми.

Вісім разів тести показували, що кількість пилу занадто висока у повітрі. На всіх чотирьох постах вчені спостерігали 4 рази перевищення кількості фенолу, два рази їх рекордно дивували показники оксиду вуглецю. Подібна ситуація і з формальдегідом. Це вчених не дуже сильно втішило. Бо якщо наступного місяця вони отримають подібні показники, цю проблему потрібно буде вирішувати. При чому це потрібно буде робити просто негайно.

Згідно з індексом допустимих норм забруднення повітря, рівень забруднення, який вчені виявили у січні, необхідно характеризувати, як високий. Найвищий виявився на пості, який знаходиться в Долгінцевському районі на вулиці Героїв АТО, 92. На думку спеціалістів, такі показники виникли через велику вологість та через те, що опади відбуваються майже щодня. Проте турбує вчених, те, що вже другий місяць поспіль в Кривому Розі спостерігають погані погодні умови. В грудні вони писали про те, що в атмосфері над Кривим Рогом велика кількість пилу та формальдегіду отруювала повітря. Проте вони сподіваються на те, що з настанням весни ситуація стабілізується, і ми зможемо спокійно дихати без домішків.

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео