Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Чоловік з ножем у дніпровському гуртожиткові: чи загрожує щось студентам?

Чоловік з ножем у дніпровському гуртожиткові: чи загрожує щось студентам?
1869 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні повідомили, що в Дніпрі в студентському гуртожиткові трапилась неочікувана подія. Чоловік із ножем увірвався до помешкання, відшукав десь ножа та почав пересуватись коридорами. Потім увірвався до кімнати дівчини та почав вимагати з неї гроші.

Постраждалій наразі 20 років. Вона розповіла, що на момент цієї події вона мала перебувати зі своїм хлопцем. Вони сиділи вдвох в кімнаті, і коли хлопець вийшов зловмисник схопив дівчину, зв’язав скотчем та почав погрожувати. Взявши знов до рук ножа, зловмисник вирішив забрати всі гроші, які були у студентки. Проте дівчині дуже пощастило, її коханий вчасно повернувся, тож з її життям та здоров’ям все в порядку.

Хлопець розпочав битись зі злочинцем. В результаті чого той впустив ніж. Перелякавшись, чоловік в масці втік з місця скоєння злочину. Де він наразі перебуває, поліції невідомо. Адже одразу після виклику вони приїхали на місце події з кінологами, але виявилось надто пізно.

Собаки змогли прослідкувати за ним до перехрестя вулиці Чернишевського і проспекту Гагаріна. Проте далі слід вони втратили. Тож поліція звертається до всіх мешканців Дніпра із проханням повідомити будь-яку інформацію стосовно місця перебування злочинця.


Прикмети: зріст близько 180 сантиметрів, на вигляд близько 30 років, міцна статура, чорне волосся, куртка сіро-синього кольору, темно-сині спортивні штани, на обличчі є подряпина.

Якщо у Вас є будь-яка інформація про місце знаходження підозрюваного, прохання повідомити про це за номером "102".

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео