Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Чергова пожежа в Дніпрі: горіла квартира!

Чергова пожежа в Дніпрі: горіла квартира!
2531 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вчора о 19:08 Служба порятунку отримала чергове повідомлення. Одна з квартир багатоповерхівки, розташованої на Південному проспекті Інгулецького району Кривого Рогу, почала палати.

За вказаною адресою направили ціле відділення пожежників. По прибуттю на місце події рятівники встановили, що у квартирі почала горіти стеля. Причина займання стелі поки залишається загадкою. За час гасіння полум’я, пожежники встигли врятувати чоловіка який перебував майже в епіцентрі події. Чоловік 1983 року на момент займання перебував в приміщенні, яке охопило вогнем. Проте сам вийти не міг. 

Полум’я встигло обійняти велику площу. Пошкоджено значну частину речей. В першу чергу було пошкоджено меблі та предмети побуту. Потім полум’я почало перекидуватись на все, що було в радіусі квартири.

На щастя, постраждалих немає. Полум’я ліквідували досить швидко, адже займання було на площі 10 квадратних метрів. Локалізували все полум’я о 19:20, повністю приборкали о 19:35.

Наразі пожежники намагаються віднайти причину займання стелі, адже жодних електроприладів там не було. Чоловіка госпіталізували, проте його вже відпустили. Великих проблем зі здоров’ям в нього не виникло, тож його життю наразі нічого не загрожує.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео