Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Ще одна президентська стипендія у жительки Дніпровщини: вітаємо художницю з Кривого Рогу!

Ще одна президентська стипендія у жительки Дніпровщини: вітаємо художницю з Кривого Рогу!
2770 ПЕРЕГЛЯДІВ

Цього року Юлія Іванова встигла взяти участь в багатьох конкурсах. Її роботи були представлені в різних стилях та виконані різними способами. А сьогодні дівчина розповіла про те, що вона тепер отримуватиме президентську стипендію.


Дівчина змогла увійти до топ-25 учасників, із 200 номінантів, які були представлені цього року. Наразі юна художниця навчається в 11 класі. Проте малювати почала, коли їй було лише 8 років. Тепер її роботи представлені в багатьох стилях і кожного року вона намагається навчитись чомусь новому.


Як розповідає її викладач, яка одночасно є й подругою й наставником, минулий рік був досить таки продуктивним для юної авторки художніх творів. Вона встигла взяти участь в багатьох виставках та конкурсах. А на цей момент мистецтво вона розглядає, як професійний вид діяльності.
Саме тому, цього року вона вирішила зробити собі портфоліо, в яке вклала всі свої роботи за минулий рік. Його вона й направила на конкурс, який визначає стипендіатів. Коли дівчина побачила своє ім’я в списку. То дуже зраділа. Вона каже, що 2600 гривень стали прекрасним стимулом для того, аби продовжувати свій розвиток. Звісно, не дивлячись на те, що вона могла стипендію і не отримати, вона все одно продовжувала б творити, як прагне її серце.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео