Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Автомобіль в снігу, чи як святкують 14 лютого в Дніпрі?

Автомобіль в снігу, чи як святкують 14 лютого в Дніпрі?
8660 ПЕРЕГЛЯДІВ


Вчора об 11.27 на телефонну лінію рятівників надійшло повідомлення. В ньому містилась інформація про те, що автівка марки "Ford Escort" опинилася в сніговому заметі. Вона рухалась із Семенівки у напрямку до Томаківки. Проте під час руху їй не пощастило та вона застрягла в сніговому заметі.


Коли рятівники прибули на місце події, вони побачили, що машина буксує та не може виїхати із великої кучугури снігу. В середині салону перебувало двоє дітей та троє дорослих. Рятувальники відреагували досить швидко, тож ніхто не постраждав. Їх витягли та направили до пункту призначення.


Рятувальники констатували, що родині дуже пощастило, адже вони могли залишитися у великій халепі. Тому вони вирішили нагадати всім мешканцям Дніпра про те, що погода й досі лютує. До кінця тижня, як мінімум, на нас чекатиме така погода. Тож варто бути якомога обережнішими. Якщо ви можете залишитись вдома, то краще за все буде так і зробити.


Особливо обережно необхідно поводитись із транспортом. Адже окрім сильних заметів, на дорогах ожеледиця. І якщо в замети люди потрапляють не часто, то аварії стали постійними. Намагайтеся бути максимально обачними для того, щоб не опинитись у швидкій.


Рятувальники вкотре наголошують, що здоров'я у вас лише одне, тож ризикувати їм не варто. Звісно, всім нам хочеться зранку більше поспати, проте життя в нас лише одне. Тому поспішаючи кудись, пам'ятайте про те, що кожного дня в Дніпрі трапляється декілька аварій. Крім того, все замело снігом, тож ми не можемо бути впевнені, що в нас під ногами. По такій погоді легко ступити не туди та зламати собі щось. Тому будьте уважними. Нагадайте своїм родичам про те, що на дворі зима, і нам варто бути обачнішими. Якщо у вас є діти, то проведіть із ними спеціальну бесіду, аби вони також слідкували за собою.

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео