Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Досить насилля: дівчата, яких постійно б’є батько, хочуть до дитячого будинку!

Досить насилля: дівчата, яких постійно б’є батько, хочуть до дитячого будинку!
2264 ПЕРЕГЛЯДІВ

Лікарі повідомили поліцію про те, що сьогодні до них доправили дитину 14 років. Її привезли з великою кількістю синців та побоїв. Через гематоми на голові, вчителі були просто вимушені викликати швидку допомогу. Була досить велика ймовірність того, що дитина втратить свідомість просто посеред одного з уроків.

Коли дівчинку відвезли до лікарні, першим ділом її обстежили, а потім спробували поговорити. Відчувши себе у безпеці вона розповіла про те, що її вже протягом довгого часу б’є батько. За словами дитини, батько накинувся на неї з табуреткою. У родині подібні інциденти відбуваються регулярно. Дівчат постійно б’ють без вагомої на те причини. А найгірше в цій ситуації те, що і госпіталізацією напад батька закінчився теж не вперше. Адже таке відбувається постійно.

Коли стали проводити розслідування, виявилося, що минулого разу на місці цієї дитини була її молодша сестра. В дівчинки були просто жахливі травми. Вона перебувала у лікарні протягом 9 місяців. Про цю родину знають вже далеко не перший рік. Вона перебуває під постійним контролем соціальних служб. Раніше в них вже встигли відібрати двох дівчат. Зараз вони живуть у приймальних родинах та за домівкою не сумують. Їхні приймальні батьки приділяють їм багато часу.

Проте три сестри все ще перебувають в небезпечній родині. Батько продовжує знущатись зі своїх доньок. Коли це завершиться, поки невідомо. Проте дівчата сильно вірять в те, що скоро їх врятують від домашнього насилля та вони зможуть почати нове життя.

В поліції сказали, що за фактом скоєння насилля над неповнолітніми, чоловікові наразі загрожує понести кримінальну відповідальність. Але слідство триває і як скоро все стане на свої місця, поки невідомо. Проте ми обов’язково триматимемо руку на пульсі та повідомимо вам всі останні факти.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео