Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Велика партія психотропів: навіщо павлоградцю така кількість наркотиків?

Велика партія психотропів: навіщо павлоградцю така кількість наркотиків?
9176 ПЕРЕГЛЯДІВ

Поліція Павлограду розповіла про досить дивний випадок, який трапився в їхньому місті. Місцеві поліціянти виявили в місцевого хлопця 50 г психотропної речовини. Хлопець 27 років повністю заперечує факт того, що це його наркотики. За версією хлопця події розвивались наступним чином. Він отримав посилку поштою та вирішив її забрати. Від кого вона була, той не знає. Проте він переконаний, що в пакунку немає жодних наркотиків та скоріше за все, це звичайна сіль. Проте поліція не повірила хлопцеві та заарештувала його.

Зараз речовину направили на експертизу. Що покаже дослідження поки невідомо. Проте саме від цього і залежатиме доля хлопця. Юному чоловікові загрожує від 5 до 8 років за ґратами за ч. 3 статті 309 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів в особливо великих розмірах).

Але зараз слідство триває. Поліції ще необхідно перевірити версію самого підозрюваного. Якщо вона виявиться правдивою, то шукатимуть тоді власника пакунку, який отримав хлопець. Проте все це поліція робитиме вже після того, як отримає результати експертизи. А поки чоловікові просто висунули обвинувачення, наразі він лише підозрюваний.

А ми нагадуємо, що після нового року в Дніпрі масово почали продавати наркотичні речовини. Поліція затримала велику кількість дилерів, проте, хто саме керує ними, поки невідомо. Але поліціянти просять всіх батьків бути обачнішими та ще раз поговорити зі своїми дітьми. Адже може трапитись така ситуація, що ваша дитина почне пробувати наркотичні речовини. Нещодавно один зі злочинців намагався продавати наркотики дітям просто біля школи.

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео