Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Відкрила газ та погрожувала підірвати весь дім: чому пенсіонерка хотіла вбити людей?

Відкрила газ та погрожувала підірвати весь дім: чому пенсіонерка хотіла вбити людей?
2611 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні поліція розповіла про те, що ж все ж таки сталося вчора в багатоповерхівці. За версією слідства, пенсіонерка відкрила газ у власному помешканні та обіцяла підірвати всіх разом з собою. Про це повідомив поліцію чоловік, який так само мешкає в цій будівлі. Чому пенсіонерка вирішила вчинити це, чоловік не знав. Проте поліція одразу направила патруль авто за вказаною адресою.

Через декілька хвилин після виклику біля будинку № 3 на вулиці Менахем-Мендл Шнеєрсона (колишня Мініна) був екіпаж поліції, рятувальники, газова служба та бригада швидкої допомоги. Очевидці події розповіли про те, що сусідка їхня була нормальною адекватною жінкою, поки в неї не почались якісь проблеми. Пенсіонерка нікому нічого не розповідала. А 17 лютого, вона раптово почала виганяти дітей та батьків з дитячого майданчика. Вона лякала своїми криками всіх перехожих. Потім через певний час вона зачинилась у квартирі.

Жителі будинку через декілька хвилин почали відчувати запах газу. Вони намагались самостійно поговорити із сусідкою, аби зрозуміти, що трапилось та якось допомогти жінці. Проте пенсіонерка ігнорувала всіх, хто намагався вийти з нею на контакт. Коли люди зрозуміли, що їхні намагання марні, вони одразу викликали поліцію.

Працівники газової служби відразу перекрили газовий стояк. Рятувальники, піднявшись на необхідний поверх, відчинили вхідні двері у квартиру. За інформацією від свідків події, пенсіонерка намагалася забити її цвяхами та перегородила вхід холодильником. Газ відразу ж перекрили, а жінку направили до медиків. Виявилося, їй майже 90 років і вона страждає від психічних розладів. Через те, що своїми діями вона може завдати шкоди як собі, так і навколишнім, її госпіталізували в спеціалізований медзаклад. На щастя, постраждалих немає.Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео